Hakkımızda

  • Prensipler
  • Yönetim
  • Ekip

Alınan her yeni proje, çözülmeyi bekleyen ve kendi içinde çözümünü barındıran bir bulmaca gibidir. Bu sebepten her proje bulunduğu durum ve şartlar içerisinde incelenip, değerlendirilir. Projenin içerisinde bulunduğu durum ve hatlar her projenin kendisine özeldir, ve ana konsept bunun sayesinde belirginleşir. Kreatif ekibin amaci konsepte bağlı kalarak özgün tasarımları en hesaplı ve kalıcı çözümleri kullanarak üretmektir.

2003 senesinde Punto Mimarlık fimasını kuran Esin Dorsan, 1975 Ankara doğumludur. Mimarlık eğitimine Paris – Ecole des Beaux-Arts’da başlayıp, ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra, Istanbul’da Punto Mimarlık Proje ve Uygulama ofisini kurarak, mesleki çalışmalarına yön vermiştir. Punto Mimarlık ofisi, kısa sürede en çaplı programların dahi üstesinden gelebilen hızlı ve etkin bir mimari ekibe dönüşmüştür. Bu ekip, mimarlığın: Tasarım ve projelendirme; Uygulama ve imalat; Mimari danışmanlık ve kontrolörlük alanlarında hizmet vermektedir.

Punto Mimarlık mimarlar, grafik ve endüstriyel tasarımcılar, imalat ve üretim şefleri ve muhasebe sorumlularından oluşur. Donanımlı kadrosu ile tüm çalışmalarını tasarımdan uygulamaya, en başarılı şekilde sürdürmektedir. Müşterilerin ofise emanet ettiği mekânlara dair malzemelerin tedariği, mobilyaların üretimi, ve tüm ince işlerin tamamlanması gibi bir projenin tüm sorumluluklarını ekip baştan sona üstlenir ve koordine eder. Ofis, müşterilerin beklentilerine cevap verme ve başlıca ihtiyaçlarını dinlemenin gerekliliğine ve önemine inanmaktadır. Nicelik peşinde olmaktansa, her zaman nitelikli projeleri üstlenmeyi tercih etmiştir. Amaç kaliteli bir mimarlık anlayışını benimsemek ve geliştirmektir.

 

Bize güvenen markalar